Moje finanseNasze finanseFinanse rodzinne

Citi Handlowy nie tylko łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów, ale również jest instytucją finansową o wysokim poczuciu odpowiedzialności społecznej.

Portal ZrozumFinanse.pl ma pomóc Wam w sprawnym poruszaniu się po świecie finansów. Każdy z nas na co dzień styka się z problematyką finansów, a szczególnie własnych wydatków, wpływów czy oszczędności. Doświadczenie pokazuje, że dbanie o własne pieniądze przynosi efekty - można mniej wydawać i więcej zarabiać, wystarczy jedynie korzystać z wiedzy. My tę wiedzę zapewniamy właśnie w portalu ZrozumFinanse.pl.
 
Poprosiliśmy najlepszych ekspertów o to, aby w prosty sposób wytłumaczyli tajniki zarządzania własnymi pieniędzmi. Eksperci i publicyści przygotowali unikalny zestaw porad i informacji, dzięki którym dbanie o pieniądze przestanie być wysiłkiem - stanie się zrozumiałe i proste, a więc mamy nadzieję, że powszechne.
 
Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia innych - aby dbać o własny majątek. W tym serwisie nie sprzedajemy naszych produktów, tutaj najważniejsza jest wiedza.

Zachęcamy do odwiedzania Portalu Edukacyjnego ZrozumFinanse.pl.

Warunki korzystania z Portalu